15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE ÖMER HALİSDEMİR ‘KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR’
15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ali Arslan ve Denetim Kurulu Başkanı Ferdi Kelat Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir’in evinde yapılan iftar programına katıldı. İftar programı sonrasında Babamız Hasan Hüseyin Halisdemir ile duygusal anlar yaşandı. Son zamanlarda yapılan çirkin iftiralar üzerine yürekleri yakan cümleler sarfeden Babamız Hasan Hüseyin Halisdemir, Fetöcü hainlere cavabını verdi.

Kayseri’de öncelikli olarak Kayserili 15 Temmuz Kahraman Şehidimiz Murat Kocatürk’ün ailesi ziyaret edildi. Şehidimizin Ailesi devletimize desteklerinden ve yanımızda olduklarından dolayı çok memnunuz. Sizlerin ziyareti bizleri çok mutlu etti, iyi ki geldiniz teşekkür ederiz temennisinde bulundu. Burada yapılan hasbihalin hemen ardından Niğde’ye geçen yönetim kurulu üyelerimiz, MİDDER İç Anadolu Bölge Başkanı Eyüp Ersan ve MİDDER Niğde İl teşkilatının birlikte düzenlemiş olduğu iftar programı dahilinde Niğde’de Kahraman Şehidimiz Ömer Halis Demir’in kabri ve Kocaeli Belediyesi tarafından adına yapılan park ziyaret edildi.

ŞEHİDİMİZİN ACILI AİLESİ ÇOK KIZGIN

15 Temmuz Darbe girimişimi durdurmak için şehit düşen Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, yapılan ziyaretlerden çok memnun olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Geçen hafta MİDDER Genel Başkanı Sayın Serhat Çağ bizleri ziyaret etmişti şimdi ise sizlerin buraya gelmesi beni çok mutlu etti. Sağolsun vekillerimiz, bakanlarımız ve devletimiz hep yanımızda. Bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Fakat son günlerde yaşananlar beni içten içe fazlasıyla üzdü. Darbe gecesi saat 9 da beni aradı Baba bugün çok hırslıyım dedi. Oğlum dikkat et dedim. O gece elektrikler gitti. Darbe haberini aldıktan sonra oğlumu aradım ama ulaşamadım. Daha sonra şahadetini öğrendim. Ben, Ömer Halisdemir'in babası olarak devletine, milletine, bayrağına sahip çıktığı için, evladım bu namussuz darbecileri tek kurşunla vurduğu için çok mutluyum, evladıma çok teşekkür ederim.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde "kontrollü darbe" yalanına destek olan FETÖ, darbenin başarısız olmasında katkısı büyük olan şehit Ömer Halisdemir'e dil uzattı. 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir’in Acılı aile bir de çirkin iftiralarla sarsıldı. Hain terör örgütünün İftiracı Albayının açıklamaları acılı aileyi hem üzdü hem çileden çıkardı. Bu iftiralara karşılık Baba Halisdemir, “Keşke beni de mahkeme salonuna alsalar da benim gözlerimin içine bakarak yüzüme söyleseler bu sözleri” diye sitem etti.

Genel Başkan Serhat Çağ, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Hainlikleri kesinleşen bu grubun bu tarz şımarıkça ve ahlaksızca hareketlerde bulunmaları normal, ellerinden gelen şımarıklıkları yapsınlar sürecin sonunda bakalım sonunda ne olacak bakalım cezaları yüzlerine okununca da bu hareketleri yapabilecekler mi? Ömürlerinin sonlarına kadar o hapishaneler de çürüyecekler, aileleri perperişan oldu ve olmaya devam edecekler, vatan hainliğin bedelini en ağır bir şekilde işin ucunda, kenarında ve kıyısında kimler varsa ödeyecek!

Çok güzel bir atasözü var: aç tavuk kendini buğday ambarında zanneder diye bunlar şu anda o kadar çok gözü dönmüş durumdalar ki çaresiz bitap ne yapacaklarını şaşırıyorlar, akıl yoksunluğu yaşıyorlar Ömer Halisdemir Şehidimizle ilgili yaptığı açıklamalar da bunun göstergesi. Cüretsiz bir şekilde Şehidimize ve Şehitlerimize dil uzatıyorlar hangi psikolojiyle bunları söylediklerini çok iyi biliyoruz bu daha bir şey değil vicdanları onları rahat bırakmayacak ve bozuk psikolojileriyle bu hainlerden buna benzer saçma sapan açıklamaları çok duyacağız. Gülünecek durumdaki hallerine, acizliklerine hep birlikte şahit olacağız.

Ömer Halisdemir bizim kırmızı çizgimizdir. Şehidimize dil uzatanı şehit ailemize parmak sallayana gerekli yerde gerekli cevabı çok iyi bir şekilde vermesini biliriz ve bu hareketlere devam etmeye kalkarlarsa 15 Temmuz'da bu milletten yedikleri tokadın bir benzerini de adliye koridorlarında yemelerinin an meselesi olduğunu hatırlatırız.” şeklinde konuştu.                    

Diğer Resimler

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

www.midder.org         info@midder.org